My...

Projekt Mydło skład:

Jesteśmy małą, rodzinną manufakturą wytwarzającą ręcznie naturalne kosmetyki. 

Dział produkcji: Agata, czyli matka, żona, diabeł wcielony z milionem pomysłów na godzinę, wulkan energii, bezwględnie zakochana w naturze, zwierzętach (hoduje psy i kury ozdobne), ekolog do granic możliwości i rozsądku. 

Dział techniczny: Marek, czyli mąż i tata, złota rączka (bardziej z przymusu niż z wyboru), robi wszystko to, czego nie daje rady dział produkcji, a nawet więcej. Oficjalnie właściciel naszej firmy. 

Dział marketingu: Maja, czyli córka, małoletnia twórczość nadprzyrodzona, pomysłodawca, tester, wspomagacz pozostałych działów.

Kiedyś mieszkaliśmy w Warszawie. Tu się urodziliśmy i przeżyliśmy połowę swojego życia. Aż do cudownego dnia, kiedy przeprowadziliśmy się na Podlasie. Tu mieszkamy i tu tworzymy nasze mydła i kosmetyki - oddychamy świeżym powietrzem Puszczy Białowieskiej i wszystkie moce natury chcemy zapakować w słoiczek i przesłać Wam.

Jeśli chcesz zobaczyć jak pracujemy lub kupić coś osobiście - zapraszamy do naszej pracowni, która jest otwarta dla gości w godzinach naszej pracy tu. Czyli zupełnie różnie. Dlatego najpierw daj halo, że będziesz. 

Dlaczego robimy kosmetyki naturalne ? Bo sami ich używamy, bo mamy dość chemii i chcemy się z Wami podzielić cudem natury. 

Wszystkie nasze kosmetyki są wykonane z certyfikowanych surowców, wg ściśle określonych receptur. Przygotowujemy je z najwyższą starannością, spełniając jednocześnie wszelkie wymogi prawne do ich wytwarzania i sprzedaży na terenie Uni Europejskiej.

Jesteśmy też tu:
  • Facebook Social Ikona
  • Instagram

Chcesz wiedzieć o promocjach i nowościach? Zapisz się do newslettera. 

© 202o Wszelkie prawa zastrzeżone.