Praca naszych rąk, która jest połączeniem pasji, wiedzy, potrzeb i zdrowia. I właśnie o nie, rozchodzi się najbardziej.

Projekt Mydło tworzą dla Was:

Agata, czyli ja, diabeł wcielony z milionem pomysłów na godzinę, wulkan energii, bezwględnie zakochana w naturze, zwierzętach (hoduję kury ozdobne, pszczoły, mam psy, koty  królika), ekolog do granic rozsądku. Robię dla Was mydła, kosmetyki i świece sojowe. 

Agnieszka, matka 3 wspaniałych córek, żona, ostoja spokoju, opanowania i uśmiechu. Od kilku lat tworzy we własnej Pracowni Ceramicznej Kamionka, która znajduje się rzut beretem za Pracownią Projektu Mydło, pod adresem Policzna 53. Agą jest na FB, to tu: LINK. Jeśli będziecie w pobliżu, koniecznie zajrzyjcie do jej pracowni. Tworzy niesamowite prace. W naszym sklepie znajdziecie jej mydelniczki – wszystkie oczywiście wykonane ręcznie, wg własnych projektów. 

Daria – żona artysty, matka Kiry, zawodowo artystyczna dusza, która pracuje w Domu Kultury Hładyszka, w Kleszczelach. Robi na szydełku ekologiczne myjki. Ekologiczne, bo z jutowego sznurka. Bez grama plastiku. Jej prace są tu: LINK

Ania – artystka pełną duszą i ciałem. Na codzień uczy w Gminnym Ośrodku Kultury w Czeremszy, uczy jak tworzyć z gliny. Po godzinach hoduje kozy i ogórki. Robi sery i mydła. W PM tworzy mydelniczki LINK

Wszyscy żyjemy i tworzymy na Podlasiu. A to co stworzymy, pracą własnych rąk, oferujemy Wam na sprzedaż, w naszym sklepie. Oddychamy świeżym powietrzem Puszczy Białowieskiej i wszystkie moce natury zbieramy dla Was, pakujemy i wysyłamy. Ekologicznie, bez plastiku.

Dlaczego robimy kosmetyki naturalne? Bo sami ich używamy, bo mamy dość wyrobów syntetycznych, plastiku, silikonów, parabenów, pochodnych ropy naftowej i innych składników, które są w „chemicznych” kosmetykach. Chcemy się z Wami podzielić cudem natury, tym, co dobre, prawdziwe i ma moc. Moc natury.

Nasze naturalne kosmetyki są wykonane z certyfikowanych surowców, wg ściśle określonych receptur. Posiadają Raporty Oceny Bezpieczeństwa Kosmetyków i są zarejestrowane w Europejskiej bazie CPNP. Żaden z kosmetyków nie był testowany na zwierzętach. Jest to zabronione na terenie UE i absolutnie niezgodne z naszymi zasadami. Przygotowujemy je z najwyższą starannością, spełniając jednocześnie wszelkie wymogi prawne do ich wytwarzania i sprzedaży na terenie Unii Europejskiej.