Nowy Rok, nowa jaPoczątek roku to doskonały moment na rozpoczęcie, a potem realizację nowych postanowień. Robimy je, mimo, że nie zawsze udaje się przy nich wytrwać, czasem o nich zapominamy, ale są.

Jaki był poprzedni rok, wiemy wszyscy, trudny. Inny. Ale był. Dla nas, dla Projektu Mydło, był to początek. Od lutego 2020 roku pracowaliśmy nad stworzeniem firmy. 4 grudnia 2020 ruszyliśmy ze sklepem www i sprzedażą naszych kosmetyków. To był wielki dzień testu dla nas i naszej pracy. Udało się. Polubiliście nas i nasze produkty.

Nowy Rok zaplanowaliśmy jako rok kolejnych nowości. Chcemy być dla tych, którzy są już naszymi klientami i właśnie specjalnie dla Was pracujemy teraz usilnie nad nowościami.


Nowy Rok i Nowa Ja.

Jest dobrze, ale zawsze przychodzi moment, że pojawia się problem, coś jest pod górę, robi się konflikt lub inna niedogodność. A czasami pojawia się zmęczenie, przemęczenie. I wtedy pojawia się Projekt Mydło. Mamy dla Was pomysł na relaks, na odskocznię, na chwile tylko dla siebie, ucieczkę od codzienności czy zapomnienie o problemach. Zebranie sił na ich pokonanie. Na domowe SPA - czyli godzinę pełnego relaksu we własnej wannie.

Taki moment, dłuższa chwila, z muzyką, blaskiem świecy (naszej oczywiście, pachnącej), aromatyczną solą do kąpieli (naszą oczywiście), mydłem (chyba nie muszę dodawać producenta), peelingiem - tak tak, to najnowsza nowość, którą wprowadzimy za chwilę - zgodnie z Waszymi życzeniami. A po kąpieli oczywiście masełko do ciała. I wszystko wypełnione po brzegi naturą, aromatem naturalnych olejków eterycznych i dobrem dla skóry. Dla Twojej skóry, która ma już dość chemii, syntetyków, sztucznych konserwantów i innych wytworów biznesowego przemysłu. Jest zmęczona cywilizacją i chce wrócić do korzeni.


A teraz konkrety. W 2021 będziemy:


 • Dbać o Ciebie, Twoje zdrowie i Twoją skórę - oferując Ci tylko najlepsze jakościowo produkty kosmetyczne, w 100 % naturalne, pozbawione szkodliwych substancji. Dostosowane do potrzeb Twojej skóry. Dostosowane do Twoich potrzeb.

 • Dbać o wodę - oferując Ci kosmetyki, do których nie dodajemy wody. Masz własną. Jedynym wyjątkiem jest mydło, które nie powstanie bez użycia wody. Ale zanim do Ciebie trafi - tej wody już tam nie ma. Uczestniczy jedynie w procesie tworzenia mydła z tłuszczy.

 • Dbać o Twoje finanse - oferując produkty wydajne, skondensowane, nierozwodnione. Oferując jak najtańsze sposoby dostawy, osobisty odbiór lub odbiór w miejscach, do których masz blisko. I w tym punkcie przytoczę wypowiedź jednego z naszych kolegów. "19 zał za mydło? To ja wolę się nie myć, niż tyle zapłacić". Zrobimy test, w którym pokarzemy Wam, że mydło mydłu nie równe. Nasze 105 gram natury trwa dłużej, niż tania chemia z marketu. I ma inny sens, wyższy.

 • Dbać o Twój czas i Twoich znajomych - oferując Ci gotowe pomysły na prezenty. Na urodziny, na dzień matki, na rocznice ślubu czy na dzień nauczyciela. Wystarczy, że do nas napiszesz- komu chcesz dać prezent, a my zajmiemy się resztą. Doborem prezentu, jego eleganckim (i ekologicznym) opakowaniem i dostawą.

 • Walczyć z plastikiem - oferując Ci wszystkie nasze produkty opakowane i zapakowane tylko w papier i szkło. Z ekologiczną etykietą pozbawioną tony toksycznego kleju. Etykietą, którą lekko usuniesz po użyciu słoiczka z kosmetykiem. A słoiczek na pewno do czegoś się przyda. Jeśli nie - możesz nam go wysłać, w ramach programu Zero-Waste, a my napełnimy go dla Ciebie od nowa.

 • Walczyć z chemią - oferując Ci tylko naturalne produkty, pisząc o nich i próbując przy użyciu argumentów przekonać Cię do odejścia od traktowania swojego ciała detergentami.

 • Nie pozwolimy, abyś się znudził - mamy wiele pomysłów na nowe produkty, które będziemy sukcesywnie wprowadzać do naszej oferty.

 • Przekażemy Ci naszą wiedzę, sami zdobędziemy nową i też Ci ją przekażemy. Będziemy pisać i edukować, uświadamiać i przekonywać.

 • I jeszcze trochę więcej, ale wisienkę na tort zostawiamy na odpowiedni czas.

A teraz zaplanuj sobie Sylwestra, potem zrelaksuj się na nim do granic możliwości. A o północy pomyśl o postanowieniu na Nowy Rok. I realizuj go. Z nami. Z Twoim Projektem Mydło.11 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Moc Magnezu

Jesteśmy też tu:
 • Facebook Social Ikona
 • Instagram

Chcesz wiedzieć o promocjach i nowościach? Zapisz się do newslettera. 

© 202o Wszelkie prawa zastrzeżone.