Rodo

Składając zamówienie niezbędne jest podanie danych osobowych. Gromadzimy je zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nie udostępniamy ich innym podmiotom, niż te, które z nami współpracują w celu dostarczenia Ci przesyłki : firma kurierska, firma obsługująca płatności internetowe, księgowość. Podając nam swój adres mejlowy gwarantujemy, że nie Twoja skrzynka nie zostanie zarzucona mejlami i spamem. Jeśli masz ochotę otrzymywać od nas oferty, rabaty, informacje o nowościach – subskrybuj.  

Zwroty

Kupując towar w naszym sklepie, masz prawo w przeciągu 14 dni (od momentu otrzymania go. nie od momentu zakupu) na jego zwrot/odstąpienie od umowy bez podania przyczyny. Reguluje to art 27 Ustawy z dnia 30 maja 2014 r.o prawach konsumenta. Po prostu skontaktuj się z nami (email:stop@buziaczek.pl, telefon: 607 909 767, formularz kontaktowy www). 

W takim przypadku ponosisz koszty transportu towaru do nas. Zastrzegamy sobie zwrot pieniędzy po otrzymaniu zwracanego towaru. Nie przyjmujemy zwrotów za pobraniem. 

Reklamacje 

W przypadku, gdy otrzymałeś od nas towar, który w czasie transportu uległ uszkodzeniu lub posiada inną wadę – poinformuj nas o tym, zapłacimy koszty za zwrotny transport. Wymienimy towar na nowy lub oddamy Ci pieniądze. 

Jeśli zdarzy się sytuacja, w której nasz kosmetyk spowodował uczulenie bądź podrażnienie, prosimy skontaktuj się z nami niezwłocznie. To jest ważna informacja dla nas. Podkreślamy – każda skóra jest inna, mimo, iż nasze kosmetyki sa naturalne – one również mogą powodować podrażnienia. Zwłaszcza olejki eteryczne. Jeśli masz wrażliwą skórę – zrezygnuj z zakupu kosmetyków z olejkami eterycznymi, których wcześniej nie testowałaś (-eś).